רגבים | פרופיל חברה

רמי צרפתי | פרופיל חברה

רמי צרפתי - כשסגנון פוגש חיים

 

רמי צרפתי חברה לבניה בע”מ, הינה חברה יזמית בעלת תו התקן הבינלאומי ISO 9001:2008 . החברה מיסודו של רמי צרפתי, קצין צבא במי”ל, יוצא סיירת וכיום חבר ההנהלה הראשית של התאחדות הקבלנים מזה קדנציה רביעית וחבר ועדות תכנון ובנייה, השקעות ומיסוי של ההתאחדות האמונה על החלטות לאומיות בנושאי נדל”ן בישראל.
כבר עם שחרורו מהצבא, במקביל לאחיזה בעולם העסקים, החל צרפתי את דרכו בתחום הנדל”ן והבנייה מתוך שאיפה למסד את ערכי הפטריוטיות, הדיוק והניהול שרכש בדרכו הצבאית גם בעולם הנדל”ן הישראלי ולאפשר לזוגות צעירים ולמשפחות איכות וסגנון חיים ברמה אחרת.
חזון החברה מושתת על משפחתיות וביתיות כערכים עליונים וחברת רמי צרפתי חברה לבניה רואה בפרויקטים שהם בונים הרבה יותר מנכסים ודירות-בכל אחד משלבי תהליך ההקמה הם מונחים על ידי התובנה שזהו בית לאנשים ומצוינות ויצירתיות הן הדרכים היחידות שיובילו לכך- מצד אחד תכנון אינדיבידואלי ויוקרתי המתחשב בצרכי הרוכש תוך שימוש במיטב חומרי הגלם ומצד שני, חשיבה חסכונית וידידותית ללקוח על ידי ביצוע הפרויקטים באמצעות חברת האחות הקבלנית “רגבים” אף היא בבעלות רמי צרפתי.
החברות המובילות במשק בחרו לעבוד עם רמי צרפתי: בטר פלייס, רכבת ישראל, מקורות ועוד מגוון פרויקטים למגורים ולמסחר בשפלה ובדרום. המגע האישי, התהליך המקצועי ושירות “מאנשים לאנשים” ביסס את מעמדה כחברה מקצועית בעלת גב כלכלי חזק ואמינות ללא עוררין.ום הרכב והמסחר.

 

עמידה קפדנית בלוחות זמנים, משמעת עבודה נחישות ואמונה שסגנון חיים נמצא בפרטים הקטנים ייצרו בחברת רמי צרפתי שיטות עבודה מתקדמות ושימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר ההופכים את הפרויקטים מבית היוצר שלהם למודל ומופת
לאיכות חיים, להקפדה מחמירה על התוצר הסופי ולמגע אישי בכל שלבי התהליך מול הרוכשים גם לאחר מסירת הבית.

פרויקט דגל
 

בתחום המסחר
העיר יבנה - חברת רגבים הובילה את בניית המרכזהמסחרי של חברת מוני סיטון הסעות, אשר כולל משרדים (1000) מטר רבוע, שטחי מסח (1000) מטר רבוע, תחנת דלק, חנות נוחות ותחנה לשטיפת מכוניות.
 

העיר מודיעין - החברה נבחרה על ידי עיריית מודיעין להוביל, לתכנן ולהקים את המתנ”ס הקהילתי “סחלבים”, אשר מיועד לפעילויות פנאי, הנאה ורווחה לתושבי העיר המתרחבת. המתנ”ס הוקם על שטח של 1500 מטר רבוע, על פי תכנון אדריכלי מפורט.

 

בתחום המגורים


“צרפתי בכלניות” - מתחם המגורים היוקרתי “צרפתי בכלניות” נבנה על עתודות הקרקע האחרונות בעיר ראשון לציון, בשכונה שקטה ופסטורלית הסמוכה לצירי תנועה מרכזיים.

המתחם כולל 3 מגדלי מגורים ובהם 48 יחידות דיור מגוונות: דירות 3, 4 ו– 5 חדרים, פנטהאוזים ודירות גן.
במתחם חניון תת קרקעי ומרחב ציבורי משותף ובו פיאצה ושטחים ירוקים. המתחם תוכנן על ידי טובי האדריכלים, ובוצע על פי סטנדרטים גבוהים מן המקובל בענף.
 

“צרפתי בהוד השרון” - פרויקט יוקרתי הממוקם בעיר המבוקשת הוד השרון ובו מתחם בתים דו משפחתיים, בתכנונו של אדריכל מוביל. הבתים כוללים 350 מ”ר ובהם מרתף, גינה בבתים ומפרט טכני עשיר במיוחד. מתחם המגורים ממוקם בסמוך לפארק “ארבע העונות”, בנקודה אסטרטגית בסמוך ליציאה מהעיר.

חבר ההנהלה הראשית של התאחדות הקבלנים וחבר ועדות תכנון ובנייה

© 2013 by REGAVIM  Designed by Pazinteractive

רמי צרפתי, חברה לבנייה בע"מ

משרד ראשי. רח' עובדיה 1, יד בנימין 7681200

שעות פתיחה. ימים א - ה : 8.00 עד 17.00

דוא”ל. office@regavimcorp.co.il

טלפון. 08-8598687

פקס. 08-8592979 

צור קשר