רגבים | הצהרת נגישות

חברת רגבים רגבים בע"מ מיסודו של רמי צרפתי היא חברה קבלנית מובילה הבונה ומבצעת באחריות ובמקצועיות מגוון רחב של פרויקטים למגורים, למסחר ולמשרדים ופרויקטים בתחום הבנייה הציבורית, התשתיות, הדלק והכבישים. החברות הגדולות בישראל, מוסדות ציבור וממשלה ויזמים פרטיים הפקידו את מפתחות הניהול והביצוע של פרויקטים בידי רגבים והתוצאות נראות בשטח.

 

אתר זה הוא אתר החברה ובו מוצגים הפרוייקטים שלנו ומידע אודות החברה, הינכם מוזמנים להתרשם.

חשוב לנו לתת את השירות המקצועי והטוב ביותר לכלל לקוחותינו. לשם כך, אנו פועלים לביצוע התאמות אשר יאפשרו נגישות גם ללקוחות עם מוגבלות, הן בערוצים הישירים והן בערוצים הדיגיטליים, מתוך מטרה לסייע להם לשפר את איכות החיים ולאפשר את שילובם בחברה בדרך של כבוד, שוויון ועצמאות.

 

אתר אינטרנט נגיש הוא אתר המאפשר לאנשים עם מוגבלות ולאנשים מבוגרים לגלוש באותה רמה של יעילות והנאה ככל הגולשים. כ- 20% מהאוכלוסייה נתקלים בקשיי שימוש באינטרנט ועשויים להיטיב מתכני אינטרנט נגישים יותר.

אתר זה עומד בדרישות תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע"ג 2013.

 

התאמות הנגישות באתר בוצעו על פי חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות ובהתאם ליכולות הנגישות המוגבלות של הפלטפורמה (WIX).


האתר מספק מבנה סמנטי עבור טכנולוגיות מסייעות ותמיכה בדפוס השימוש המקובל להפעלה עם מקלדת בעזרת מקשי החיצים, Enter ו- Esc ליציאה מתפריטים וחלונות, ומותאם לתצוגה בדפדפנים הנפוצים ולשימוש בטלפון הסלואלרי.

במידה ונתקלתם בבעיה או תקלת נגישות, הנכם מוזמנים לכתוב לנו ל- office@regavimcorp.co.il  או לפנות אלינו באמצעות טופס "צור קשר" באתר.

אחראית הנגישות בחברתנו היא הגב' יפעת סוזנה. דרכים ליצירת קשר עימה הינם בטלפון: 08-8598687 או בדוא"ל בכתובת המצוינת לעיל.

_______________________________________________________________

הצהרה זו עודכנה בתאריך: 16/01/2018